#porosi

Photos + Videos + Location + Profile + Media

Kendi me i ri ne sallonin tone. Shume i rehatshem dhe praktik dhe per ambjentet me pak hapesire. Cilesi 🔝 me cmime te arsyeshme. #kend #mobileri #mingo #pogradec #albania #cilësi #cmimetmetemira #cmimetearsyeshme #porosi #furniture #furnituredesign #onlinefurniture #design #livingroom #dhomendenje #mobileri #albania #porosi #dhomendenje #cmimetmetemira #mingo #cilësi #furniture #pogradec #onlinefurniture #design #kend #livingroom #cmimetearsyeshme #furnituredesign
Calendula Oil Face Cream #50ml Krem per lekura te ndjeshme dhe te demtuara nga aknet. Zbut plaget, zvogelon hiperpigmentimin e lekures dhe heq njollat. Ploteson te gjitha nevojat e lekures duke i ber asaj nje hidratim intensiv. Me SPF15. Perdoret dy here ne dite pas pastrimit te fytyres. #dm per #porosi dhe #info 📲📥💌 #porosi #50ml #dm #info
Sobë Hotpoint Ariston, 4 vatra qeramike, 47.990 Lekë! Merr më të mirën e 24 viteve bashkëpunim, në datat 25 Maj – 3 Qershor! GoTech ! Më e mira është këtu! 0698249222 #gotechlushnje #gotech #ariston #aristoninstagram #quality #hotpoint #hotpointariston #homeappliances #soba #forno #kuzhina #kuzhinashqiptare #kuzhinatradicionale #fier #lushnje #femra #femratshqiptare #porosi #diet #gatuaj #healthyfood #food #femra #porosi #lushnje #quality #hotpoint #food #homeappliances #gatuaj #ariston #fier #aristoninstagram #gotechlushnje #kuzhina #kuzhinatradicionale #kuzhinashqiptare #gotech #femratshqiptare #diet #healthyfood #soba #forno #hotpointariston
Realizuar nga mobileri @metlind_al ✅ @hotel_royal_g #bestplace . . . . #interior #interiordesign #furnituredesign #furniture #bedroom #dhome #gjumi #komodina #mobileri #metlindmobileri #mobilerimetlind #mobilje #porosi #mobiljemeporosi #arredime #hotel #durres #dhomegjumi #dhomagjumi #tirana #tiranë #tiranacity #follow4follow #alb #mobilerimetlind #mobileri #arredime #durres #dhome #porosi #hotel #metlindmobileri #komodina #bestplace #mobilje #interior #gjumi #mobiljemeporosi #dhomagjumi #tiranacity #bedroom #dhomegjumi #furniture #tirana #tiranë #alb #follow4follow #furnituredesign #interiordesign
#royalg @hotel_royal_g The best hotel in Durres🌐✅✅ . . . . #interior #interiordesign #furnituredesign #furniture #bedroom #dhome #gjumi #komodina #mobileri #metlindmobileri #mobilerimetlind #mobilje #me #porosi #mobiljemeporosi #homedecor #arredime #hotel #durres #dhomegjumi #tirana #follow4follow #homedecor #mobilerimetlind #mobileri #arredime #durres #dhome #porosi #hotel #metlindmobileri #komodina #mobilje #interior #gjumi #mobiljemeporosi #royalg #bedroom #dhomegjumi #furniture #tirana #follow4follow #furnituredesign #me #interiordesign
LR Deluxe Proffesional Cosmetic. Fondatina profesionale me e mire e cilat me nje pike te vogel hapet shume dhe lehte. Qendron shume ore dhe ka nje formule e cila nuk e demton lekuren. Ne vijim do te kemi disa video me aplikimin e saj qe te shihni se si dhe sa hapet. #dm per #porosi dhe #info 📲📥💌 #porosi #dm #info

social media share